Usługi geodezyjne w Gorzowie Wielkopolskim Geoplan Sp. J.

Skanowanie laserowe

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat bardzo duże doświadczenie pozwala naszej firmie na realizację szeregu usług geodezyjnych. W ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem klientów cieszy się skanowanie laserowe 3D budynków oraz terenów. Zaplecze naszej firmy to bardzo nowoczesne urządzenia oraz systemy informatyczne pozwalające na przeprowadzenie tego typu realizacji z dbałością o nawet najmniejszy szczegół. Skanowanie laserowe budynków i terenów w technologii 3D pozwala przede wszystkim na tworzenie niezwykle dokładnych modeli ułatwiających pracę różnym podwykonawcom, jak na przykład projektantom.

Skaner laserowy – geodezja o szerokim zastosowaniu

Skanowanie laserowe terenu w technologii 3D przydaje się wszędzie tam, gdzie niezbędne jest tworzenie bardzo precyzyjnych modeli – w przemyśle, architekturze czy też konserwacji zabytków. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych urządzeń geodezyjnych oraz przy wykorzystaniu ogromnego doświadczenia naszych pracowników, jesteśmy w stanie wykonać pomiary nawet bardzo dużych obiektów w niezwykle krótkim czasie.

Laserowe skanowanie budynków i terenów 3D – dlaczego warto skorzystać z prac geodezyjnych?

Tego typu pomiary budynków i terenów znajdują swoje zastosowanie przede wszystkim w przypadku braku dostępu do całości obiektu. W takiej sytuacji tworzy się projekt 3D z zaznaczonymi wszelkimi potrzebnymi elementami. Wykonywane projekty mogą być wykorzystane w infrastrukturze w celu kontrolowania postępu różnego rodzaju prac budowlanych. Swoje usługi świadczymy także na rzecz przemysłu i inżynierii przy analizie przestrzennej obiektów wielkopowierzchniowych, pomiarze ich pionowości i płaszczyznowości, a także w celu pomiaru objętości hałd.

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi realizowanymi przez nas pracami geodezyjnymi. Zdobyte doświadczenie, a także nowoczesne zaplecze maszynowe dają nam gwarancję sprostania oczekiwaniom każdego z klientów. Oferowane przez nas realizacje pozwalają na zauważalne skrócenie różnego rodzaju czynności i prac.

Inne usługi:

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, mapa do celów projektowych, podziały i rozgraniczenia, pomiary sytuacyjno-wysokościowe, pomiary przemieszczeń, pomiary powykonawcze, wznowienie granic nieruchomości, wznowienie znaków granicznych, obliczanie mas ziemnych, regulacja stanów prawnych nieruchomości, pomiary osiadania, przemieszczeń, pionowości, geodezyjne opracowanie projektów, dokumentacje geodezyjne do celów prawnych, skanowanie laserowe, mapa zasadnicza działki