Usługi geodezyjne w Gorzowie Wielkopolskim Geoplan Sp. J.

Mapa zasadnicza działki

Nasze przedsiębiorstwo działa w Polsce już od wielu lat, a zdobyte w tym czasie bardzo duże doświadczenie pozwala na realizację jakościowych prac geodezyjnych. W ostatnim czasie oferta firmy została wzbogacona między innymi o usługę, jaką jest mapa zasadnicza działki. Realizowane prace pozwalają na uzyskanie informacji na temat przestrzennego usytuowania działek ewidencyjnych, budynków, konturów użytków gruntowych, sieci uzbrojenia terenu, a także innych obiektów topograficznych.

Aktualna mapa zasadnicza – jak uzyskać?

Tego typu plany stanowią podstawowy szkic, który często jest niezbędny do przeprowadzenia różnego rodzaju prac na danym obszarze. Rysunki są tworzone w specjalnym programie komputerowym i podlegają pod odpowiedni organ państwowy. Jeśli ktoś zastanawia się, gdzie uzyskać mapę zasadniczą, pierwsze kroki najlepiej skierować w stronę Starostwa Powiatowego. To właśnie tam, w Wydziale Geodezji, najczęściej można znaleźć potrzebne plany konkretnej działki.

Dokładność tworzenia aktualnych szkiców

Tworzona przez nasze przedsiębiorstwo aktualna mapa geodezyjna działki jest opracowywana z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń, co jest gwarancją dokładności, precyzji oraz szybkości działania. Posiadamy wszelkie niezbędne licencje i pozwolenia, by dostarczać urzędom różnego rodzaju plany i rysunki z zakresu geodezji. Granice jednostek ewidencyjnych, opisy klas gleboznawczych czy też usytuowanie budynków – te i wiele więcej informacji posiada dostarczana przez naszą firmę mapa zasadnicza. Geodezja jest dziedziną nauki, gdzie dokładność jest niezwykle istotna, dlatego każdy z elementów jest tworzony pod okiem bardzo doświadczonych pracowników, co gwarantuje spełnienie wszelkich norm i przepisów.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszego przedsiębiorstwa. Aktualna propozycja firmy pozwala uzyskać zasadnicze plany działki w bardzo korzystnej cenie. Przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat liczne realizacje dają gwarancję spełnienia oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.

Inne usługi:

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, mapa do celów projektowych, podziały i rozgraniczenia, pomiary sytuacyjno-wysokościowe, pomiary przemieszczeń, pomiary powykonawcze, wznowienie granic nieruchomości, wznowienie znaków granicznych, obliczanie mas ziemnych, regulacja stanów prawnych nieruchomości, pomiary osiadania, przemieszczeń, pionowości, geodezyjne opracowanie projektów, dokumentacje geodezyjne do celów prawnych, skanowanie laserowe, mapa zasadnicza działki