Usługi geodezyjne w Gorzowie Wielkopolskim Geoplan Sp. J.

Mapa zasadnicza działki

Nasze przedsiębiorstwo działa w Polsce już od wielu lat, a zdobyte w tym czasie bardzo duże doświadczenie pozwala na realizację jakościowych prac geodezyjnych. W ostatnim czasie oferta firmy została wzbogacona między innymi o usługę, jaką jest mapa zasadnicza działki. Realizowane prace pozwalają na uzyskanie informacji na temat przestrzennego usytuowania działek ewidencyjnych, budynków, konturów użytków gruntowych, sieci uzbrojenia terenu, a także innych obiektów topograficznych.

Aktualna mapa zasadnicza – jak uzyskać?

Tego typu plany stanowią podstawowy szkic, który często jest niezbędny do przeprowadzenia różnego rodzaju prac na danym obszarze. Rysunki są tworzone w specjalnym programie komputerowym i podlegają pod odpowiedni organ państwowy. Jeśli ktoś zastanawia się, gdzie uzyskać mapę zasadniczą, pierwsze kroki najlepiej skierować w stronę Starostwa Powiatowego. To właśnie tam, w Wydziale Geodezji, najczęściej można znaleźć potrzebne plany konkretnej działki.

Dokładność tworzenia aktualnych szkiców

Tworzona przez nasze przedsiębiorstwo aktualna mapa geodezyjna działki jest opracowywana z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń, co jest gwarancją dokładności, precyzji oraz szybkości działania. Posiadamy wszelkie niezbędne licencje i pozwolenia, by dostarczać urzędom różnego rodzaju plany i rysunki z zakresu geodezji. Granice jednostek ewidencyjnych, opisy klas gleboznawczych czy też usytuowanie budynków – te i wiele więcej informacji posiada dostarczana przez naszą firmę mapa zasadnicza. Geodezja jest dziedziną nauki, gdzie dokładność jest niezwykle istotna, dlatego każdy z elementów jest tworzony pod okiem bardzo doświadczonych pracowników, co gwarantuje spełnienie wszelkich norm i przepisów.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszego przedsiębiorstwa. Aktualna propozycja firmy pozwala uzyskać zasadnicze plany działki w bardzo korzystnej cenie. Przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat liczne realizacje dają gwarancję spełnienia oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.