Geoplan - Geodezja Gorzów

Podziały i rozgraniczenia geodezyjne

Podziały i rozgraniczenia

Jesteśmy specjalistami, którzy wspierają klientów na różnych etapach inwestycji budowlanych. Wykonujemy podział geodezyjny działki rolnej, rekreacyjnej czy budowlanej, sporządzając odpowiednie dokumenty. Dzięki temu mogą Państwo załatwić niezbędne formalności związane z rozgraniczeniem posiadanych gruntów.

Jesteśmy zespołem doświadczonych geodetów, dlatego korzystając z naszych usług mają Państwo pewność, że precyzyjnie wykonamy wszelkie pomiary. Jeśli potrzebują Państwo fachowej porady, również pozostajemy do Waszej dyspozycji. Wesprzemy Was naszą wiedzą oraz kompetencjami, udzielając informacji na temat tego, jak krok po kroku wykonać podział działki. Geodeta podpowie Państwu także, jakie dokumenty należy przedłożyć do urzędu. Z naszą pomocą szybko wykonacie rozgraniczenie majątku oraz ustalicie, gdzie dokładnie mieści się nieruchomość.

Rozgraniczenie działki – wykonanie pomiarów

Nasze usługi przeznaczone są zarówno dla klientów prywatnych, jak i przedsiębiorców. W swojej karierze zawodowej podejmujemy się różnorodnych projektów. Przeprowadzamy podział terenów, których nasi zleceniodawcy są współwłaścicielami. Zajmujemy się również pomiarami obszarów przeznaczonych pod budowę osiedli mieszkaniowych, kompleksów budynków i wielu innych obiektów.

Należy pamiętać, że rozgraniczenie działki stanowi zaledwie jeden z etapów w dążeniu do podziału majątku czy też ustalaniu przebiegu granic poszczególnych nieruchomości. W celu załatwienia kwestii prawnych klient ma obowiązek udać się do odpowiedniego urzędu.

Jeśli chcą Państwo skorzystać z naszego wsparcia, służymy Państwu naszą wiedzą i doświadczeniem. W ramach naszych usług podejmujemy się również wielu innych działań, których opis znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

ADRES:

ul. Dzieci Wrzesińskich 8
66-400 Gorzów Wlkp.
Lubuskie
NIP: 5993180032

Prowadź do celu

KONTAKT:
FORMULARZ KONTAKTOWY:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Geoplan s.j. w celach marketingowych.Zapoznałem się z polityką prywatności.