Usługi geodezyjne w Gorzowie Wielkopolskim Geoplan Sp. J.

Skanowanie laserowe

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat bardzo duże doświadczenie pozwala naszej firmie na realizację szeregu usług geodezyjnych. W ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem klientów cieszy się skanowanie laserowe 3D budynków oraz terenów. Zaplecze naszej firmy to bardzo nowoczesne urządzenia oraz systemy informatyczne pozwalające na przeprowadzenie tego typu realizacji z dbałością o nawet najmniejszy szczegół. Skanowanie laserowe budynków i terenów w technologii 3D pozwala przede wszystkim na tworzenie niezwykle dokładnych modeli ułatwiających pracę różnym podwykonawcom, jak na przykład projektantom.

Skaner laserowy – geodezja o szerokim zastosowaniu

Skanowanie laserowe terenu w technologii 3D przydaje się wszędzie tam, gdzie niezbędne jest tworzenie bardzo precyzyjnych modeli – w przemyśle, architekturze czy też konserwacji zabytków. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych urządzeń geodezyjnych oraz przy wykorzystaniu ogromnego doświadczenia naszych pracowników, jesteśmy w stanie wykonać pomiary nawet bardzo dużych obiektów w niezwykle krótkim czasie.

Laserowe skanowanie budynków i terenów 3D – dlaczego warto skorzystać z prac geodezyjnych?

Tego typu pomiary budynków i terenów znajdują swoje zastosowanie przede wszystkim w przypadku braku dostępu do całości obiektu. W takiej sytuacji tworzy się projekt 3D z zaznaczonymi wszelkimi potrzebnymi elementami. Wykonywane projekty mogą być wykorzystane w infrastrukturze w celu kontrolowania postępu różnego rodzaju prac budowlanych. Swoje usługi świadczymy także na rzecz przemysłu i inżynierii przy analizie przestrzennej obiektów wielkopowierzchniowych, pomiarze ich pionowości i płaszczyznowości, a także w celu pomiaru objętości hałd.

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi realizowanymi przez nas pracami geodezyjnymi. Zdobyte doświadczenie, a także nowoczesne zaplecze maszynowe dają nam gwarancję sprostania oczekiwaniom każdego z klientów. Oferowane przez nas realizacje pozwalają na zauważalne skrócenie różnego rodzaju czynności i prac.